Deszczowa Jesień

#1
Deszczowa Jesień

Wiek
3 lataWygląd

Jesień to zwyczajna, przeciętnych rozmiarów wadera o niezbyt długim futrze w odcieniach szarości, jasnego brązu oraz bieli, obrazu dopełniają jasnozielone, niemal szare oczy. Szczególną uwagę zwraca jednak niecodzienna barwa nosa samicy, jest on bowiem całkowicie różowy. Sposób w jaki się porusza czasem zdradza, że niegdyś musiała uważać na to gdzie stawia łapy.


Charakter

Ciężko jednoznacznie określić jej charakter. Jesień uważana jest często za czas w którym życie zwalnia tempo, za czas skupienia, zadumy i powracających wspomnień. Cóż ... w przypadku tej wadery większość się zgadza. Deszczowa potrafi znaleźć czas na każdą sprawę, zazwyczaj nigdzie jej się nie spieszy, żyje swoim własnym rytmem. Największą męczarnia jest dla niej samotność, mimo, że nie jest zbyt gadatliwa lubi mieć się do kogo odezwać - nie tylko w razie potrzeby, ale także ot tak po prostu, chcąc zwrócić uwagę na jakieś ciekawe zjawisko lub zwyczajnie podzielić się spostrzeżeniami. Bardzo ceni sobie obecność oraz czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Jest także wyjątkowo niecierpliwa i impulsywna, gdy raz już wpadnie na jakiś pomysł, bywa, że ciężko wybić jej go z głowy. Od czasu opuszczenia rodzinnej watahy wykazuje także buntownicze i agresywne skłonności, co wcześniej było u niej dość niespotykanym zachowaniem, kto wie jak te cechy rozwiną się w najbliższej przyszłości.


Historia

Deszczowa Jesień przyszła na świat pewnej ... deszczowej jesieni, której, jak można się bez żadnego problemu domyślić, zawdzięcza posiadane przez siebie imię. Niemałe znaczenie miała także barwa jej futra, która w tamtym okresie jeszcze bardziej przywodziła na myśl pochmurny, szarawy krajobraz wymienionej wcześniej pory roku, panujący wtedy dookoła.
Jej rodzice nie czuli potrzeby wykazania się zbytnią kreatywnością w wybieraniu imion swoim pociechom, więc poniekąd miała szczęście, że nie została kolejnym Sokolim Okiem, Sokolim Piórem czy Zwem Sokoła w rodzinie.
Okres dzieciństwa, przeminął jej głównie na wesołych harcach oraz poznawaniu świata pośród górskich terenów wraz z resztą szczeniąt ze stada. Stanowili niewielką, acz zgraną grupkę młodych wilków, która szczególnie upodobała sobie do zabawy stromą górską ścieżkę wzdłuż której znajdowała się cała masa skał wyżłobionych w dość nietypowy sposób, pełnych różnorodnych przejść oraz niewielkich jaskiń. To właśnie tam, podczas odgrywania, zaobserwowanej jakiś czas wcześniej przez ciekawskie młode czworonogi, sceny walki, brat Jesieni - Sokoli Dziób dość niefortunnie zahaczył kłami o jej kufę, zdzierając wszystko co stało mu na drodze. Nie było to co prawda nic poważnego, skóra szybko się zregenerowała lecz nie do końca w taki sposób jak można by się tego spodziewać - niegdyś czarny nos młodej wadery prawdopodobnie na zawsze utracił swoją naturalną barwę, którą zastąpił cielisty róż. Deszczowa tak naprawdę nigdy nie przejmowała się zbytnio skazą powstałą w ten mało spektakularny sposób, bo i nie miała ku temu większych powodów, wraz z upływającym czasem całkowicie przestała zwracać na nią uwagę.
Po dwóch latach rodzinna wataha Deszczowej bardzo się rozrosła, przez co wiele wilków zostało zmuszonych do jej opuszczenia. W większości były to młode osobniki, które nie znalazły dla siebie tam żadnego zajęcia lub po prostu chciały zobaczyć coś więcej niż spowszedniałe już dawno zakątki zamieszkanych przez nich gór. W końcu, mimo początkowych oporów przed zostawieniem wszystkiego co znała i kochała, Jesień także postanowiła wyruszyć w drogę. Wraz z przyjacielem rozpoczęła podróż, która dość pokrętnymi drogami, zaprowadziła ich aż do Konkordii ...

Kariera
Samotny wilk > ...Rodzina

Rodzeństwo: Sokoli Dziób, Sokole Pióro, Zew Sokoła, Zew Rannego Sokoła, Sokole Oko
Rodzice: Orli Zew i Mglista NocRelacje
Pozytywne
- Cichy Wicher - stary przyjaciel, towarzyszył jej w podróży przez bardzo długi czas. Aktualnie jest uznawany przez Deszczową za zaginionego.
- Naudir - niepokorny szczeniak napotkany na wydmach. Deszczowa zdążyła się do niego bardzo przywiązać. To właśnie dzięki jego obecności, zniknięcie Wichra nie okazało się aż tak bolesne.
- Khaleesi - znajoma z lat szczenięcych. Jesień jest jej wdzięczna za wsparcie którym ją obdarzyła po ucieczce Naudira. Darzy ją także pełnym zaufaniem.

Neutralne
- Akasha - szczeniak zabrany przez Sentrosi. Jesień żałuje, że nie była w stanie mu pomóc, lecz przeszkodził jej w tym strach o życie Naudira.
- Archon - basior uznany przez nią za ojca/innego krewnego Akashy. Ruszył w pogoń za szczenięciem i Sen - dzięki temu Jesieni nie dręczą wyrzuty sumienia.
- Aemon - dość specyficzny wędrowiec, wyraźnie sponiewierany przez los. Nie miała okazji porozmawiać z nim zbyt długo, ale wydał jej się wyjątkowo poważnym basiorem.
- Ve'nevri - wadera, która zbierała zioła w wysokich trawach - na tą chwilę nie wie o niej zbyt wiele.

Negatywne
- Sentrosi - wadera o bardzo interesujących oczach, która groziła Akashy i Naudirowi. To właśnie przez nią Deszczowa zaczęła być wyjątkowo - miejscami nawet dość paranoicznie - ostrożna w kwestii bezpieczeństwa szczenięcia, które jest pod jej opieką.
- Ziva - płomiennoruda wadera napotkana na polu mchu. Wywarła na niej wrażenie typowej awanturniczki, która wykorzystuje każdą okazję, aby znaleźć zaczepkę - co było bezpośrednią przyczyną takiego a nie innego nastawienia różowonosej wobec niej.


Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 10
Zręczność: 15
Magia: 0
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 sie 2016, 22:10 przez Deszczowa Jesień, łącznie zmieniany 1 raz.

“She looked like autumn, when leaves turned and fruit ripened.”
~ Sarah Addison Allen

Deszczowa Jesień

#2
Statystyki postaci:
Atak: 25
Zręczność: 30
Magia: 0

Posiadane umiejętności: Krwawienie (Zręczność), Podwójny cios (Zręczność), Wściekłość (Atak), Poświęcenie (Atak)

Wykonane zadania:
Coś na ząb (mysz) - 24.05.16 - 15 PD - link
Coś na ząb (perlica) - 24.07.16 - 20 PD - link
Zbieracz - 25.07.16 - 10 PD - link
Walka (trening) - 29.07.16 - 15 PD - link
Coś na ząb (sarna) - 30.09.16 - 25 PD - link
Coś na ząb (ryby) - 30.10.16 - 15 PD - link
Opiekun - 4.12.16 - 20 PD - link
Zbieracz - 6.12.16 - 10 PD - link
Alchemik (Niedźwiedzi węch) - 7.12.16 - 15 PD - link
Inicjacja - 01.02.17 - 15 PD - link
Coś na ząb (jeleń) - 08.02.17 - 35 PD - link
Zbieracz - 13.03.17 - 10 PD - link
Zbieracz - 10.05.17 - 10 PD - link
Coś na ząb (ryby) - 14.08.17 - 15 PD - link

Suma punktów doświadczenia:
230 (poziom 2)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron