Vune i Kune

#1
Vune i Kune
Bliźnięta

Wiek
3 lata.
Wygląd

Vune i Kune jeśli chodzi o wygląd futra i oczy, są praktycznie tacy sami- długa sierść, chroniąca przed chłodem, o białym spodzie i szarawej górze, z domieszką brązu i gdzieniegdzie czarnymi akcentami. Ciepłe, brązowe oczy nadają ich pyskom przyjaznego wyrazu. Jednak, poza tym można między nimi znaleźć parę różnic, które sprawiają, że rozróżnienie ich jest banalne.
Vune- wadera, mniejsza od swojego brata, mierząca 70 centymetrów w kłębie, o zgrabnej budowie ciała, delikatnym, melodyjnym głosie, który jest niczym kojący balsam dla serca jej słuchaczy. Na lewej łapie ma niewielką bliznę, która powstała podczas jednego z pierwszych polowań, w których uczestniczyła.
Kune- basior, trochę przerośnięty jak na wilka, bo mający aż 90 centymetrów w kłębie. W przeciwieństwie do siostry jest trochę bardziej muskularny przez co wraz z grubym futrem, sprawiają, że wygląda niczym prawdziwy wojownik. Jego ciało pokrywają blizny po stoczonych walkach, przykryte pod sierścią. Jego niski, chrypowaty i donośny głos, jest jednym z jego znaków rozpoznawczych.

Charakter

Bliźniaki są niczym yin i yang- są swoim kompletnym przeciwieństwem jeśli chodzi o charakter. Uzupełniają się na każdym kroku, jednak różnice między nimi, sprawiają, że często dochodzi między nimi do słownych potyczek, rzadziej do fizycznych.
Kune wdał się zdecydowanie w ojca. Jest fascynatem walk i polowań. Kieruje się emocjami, jest impulsywny i łatwo go sprowokować, przez co nie raz ziemię zrosiła jego krew. łatwo urazić jego dumę, a zawieranie znajomości nie należy do jego mocnych stron. Często też najpierw mówi, a potem myśli, co prowadzi też często do różnego rodzaju konfliktów i nieporozumień.
Z kolei Vune jest głosem rozsądku tego duetu. Spokojna, sprytna i wyrachowana. Ma duszę analityka, zanim podejmie jakąś decyzje potrafi szybko przestudiować wszystkie jej wady i zalety. Często też chroni swojego brata, przywołując go do porządku, temperując jego gwałtowną naturę. Jest gadatliwą waderą, o dosyć pogodnej duszy. Walki z innymi wilkami niezbyt ją interesują. Woli tworzyć, nie niszczyć, jak sama często powtarza.
Rodzeństwo jednak oddałoby za siebie życie. A we wspólnej sprawie tworzą dosyć ciekawą kombinacje talentów i umiejętności. Jednak ich priorytetem jest znalezienie miejsca, gdzie będą mogli spokojnie żyć.

Historia

Rodzeństwo niegdyś należało do watahy liczącej kilkunastu osobników. Niestety, w wyniku wewnętrznych sporów, doszło do walki pomiędzy jej członkami, w której zginął ich ojciec, jak i większość pozostałych wilków. To było straszne wydarzenie, które można określić nawet mianem bratobójstwa, gdyż wszystkie wilki z watahy były ze sobą bardzo blisko, niczym rodzina. Przez to wydarzenie, Kune przestał zbytnio ufać innym wilkom, widząc w nich głównie istoty, które zrobią wszystko, byleby dopiąć swego. Ich matka zmarła, gdy byli jeszcze młodzieniaszkami, podczas jednego z polowań. Pochodzą z terenów niedalekiej północy- pełnych potężnych lasów i wzniesień. Jednak ciekawi świata, rozpoczęli wędrówkę ku nieznanym im krainom. Doświadczenie, którego nabyli w watasze, jak i fakt, że podróżowali razem pozwoliły im na przetrwanie podróży bez doświadczenia większego głodu, czy też nieprzyjemnych sytuacji. W końcu, ich łapy doprowadziły ich na piękne ziemie Konkordii…

Kariera
Ze względu na ich charaktery, ich patrzenie na przyszłość jest różne. Kune chciałby przede wszystkim móc oddawać się ciekawym i trudnym polowaniom, jak i walczyć. Zaś Vune marzy o stabilizacji i spokojnym życiu, najlepiej w stadzie i swoim bratem.
Samotne wilki > Członkowie Szepczących Cieni.
Rodzina

Są swoją jedyną rodziną.
Relacje
Vune:
Pozytywne
- Kune, jej brat.
-Thaisis
-Naerys
-Zapomniana Melodia
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-
Kune:
Pozytywne
- Vune, siostra.
-Thaisis
-Naerys
-Zapomniana Melodia
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 25
Zręczność: 0
Magia: 0
Ostatnio zmieniony niedziela 15 maja 2016, 13:40 przez Vune i Kune, łącznie zmieniany 2 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron