Thaisis

#1
Thaisia
Thai, Thais, Thaisis

Wiek
2 lataWygląd

Thaisis to dość przeciętnych rozmiarów beżowo-szara wadera na której futrze gdzieniegdzie, przy odpowiednim świetle, można dostrzec nieliczne, żółtawe kosmyki. Uwagę zwracają charakterystyczne fiołkowe oczy, które odziedziczyła po matce. Postawa oraz spojrzenia rzucane przez wilczycę często są przyczyną tego, iż sprawia wrażenie wiecznie wystraszonej.Charakter

Bojaźliwość i wycofanie - tak z pozoru można by ją opisać. Thai to wadera o wyjątkowo miękkim sercu oraz spokojnej, czasem wręcz płochliwej naturze. Wobec obcych zawsze zachowuje się bardzo nieufnie, lecz gdy już minie początkowy lęk i obdarzy drugiego wilka zasłużonym zaufaniem z pewnością nabierze nieco pewności siebie. Bywa ciekawska i wyjątkowo uparta w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu.Historia

Przyszła na świat w zwyczajnej, przytulnej i jak to często bywa dość ubogiej w kolory wilczej jamie. Właściwie, to trochę zabawne, bo nawet kolory futra jej matki oraz rodzeństwa były odcieniami burego, zmieszanego z szarością. Tylko jedna sprawa burzyła ten idealny obraz - wtulony w jej grzbiet spał właśnie złotobrązowy szczeniak, którego intensywna barwa wyraźnie odcinała się od reszty otoczenia. O dziwo, od razu przypadł małej waderze do gustu i to właśnie z nim spędzała większość swojego czasu. Kilka pierwszych miesięcy życia, mijało w spokoju, dzięki czemu, między tym dwojgiem zdążyła narodzić się przyjaźń przez co stali się praktycznie nierozłączni.
W jej odczuciu wszystko było w porządku, aż do do czasu zniknięcia ulubionego brata. Pewnej nocy, zobaczyła, że matka wynosi go z nory. Wtedy nie wydawało jej się to niczym dziwnym i po prostu zignorowała ten fakt, pewna, że oboje zaraz wrócą. Tak się niestety nie stało - była zbyt młodym i roztargnionym szczenięciem żeby połączyć ze sobą pewne niepokojące fakty, które do tego doprowadziły. Po kilku dniach, gdy okazało się, że malec zniknął, zaczęła szukać go w miejscach które często razem odwiedzali i wypytywała o niego innych członków watahy. Niestety dopiero wtedy zdała sobie sprawę, że coś jest tu bardzo nie tak. Większość wilków wydała się wręcz szczęśliwa z powodu zaginięcia Złotego, wliczając w to ich ojca. Dla Thais była to prawdziwa tragedia, zniknęło poczucie bezpieczeństwa zapewniane przez rodzinę, a młoda wadera stała się wyjątkowo strachliwa i nieufna, nawet wobec najbliższych.
Mijał czas, a wraz z nim Thaisis znowu nabierała pewności siebie. Co prawda widziała, że nic już nie jest w porządku, ojciec odwrócił się od nich całkowicie, zostawiając swoja partnerkę i szczenięta samych sobie... tak jak kiedyś Złotego.
W końcu nadszedł dzień, w którym uznał, że matka Thai jest całkowicie bezużyteczna po czym wypędził ją z rodzinnych terenów - wtedy widziała ukochaną rodzicielkę po raz ostatni. Prawdopodobnie ta sytuacja miała związek z biała waderą, którą ostatnio tak często widywano u boku ojca. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu, na świat przyszedł miot idealnie białych szczeniaków...

Thais do tej pory nie rozumie, z jakiego powodu to wszystko się wydarzyło ... najpierw brat, później matka ... możliwe, że pomijała jakiś istotny szczegół, musiało stać się coś o czym nie miała pojęcia albo nie mogła wiedzieć...

Beżowa wadera postanowiła w końcu porzucić nie tylko rodzinną watahę, ale także wszystkie tragiczne wspomnienia związane z tym miejscem. Wiedziała, że może nie dać sobie rady sama, lecz decyzja została już podjęta. Pewnej nocy, po prostu opuściła rodzinną norę ...

Kariera
Członkini watahy w której się urodziła > Samotny wilk > Członkini Szepczących Cieni > ...Rodzina

Ojciec założył nową rodzinę, przez co matka Thai - Ve'nevri, została wygnana.
Jeden z jej braci - prawdopodobnie zginął, reszta została w opuszczonej przez nią watasze.Relacje
Pozytywne
- Ethnenn - Ta przypadkowo napotkana nad rozlewiskiem wadera, początkowo wzbudzała w Thai lęk, ale po bliższym poznaniu zdążyła się do niej przekonać. Przez swój wyjątkowo radosny sposób bycia Sezamowa przypomina jej odrobinę Keirana.
- Keiran - brat, którego przez większość życia uważała za zmarłego. Odnaleziony - już jako członek Cieni, w jednym stadzie z ich matką - po serii wyjaśnień z jej strony okazało się, że Słonecznik z niewiadomych przyczyn w ogóle nie pamięta swojej rodziny, lub po prostu udaje, że tak właśnie jest. Thais była z nim bardzo związana za czasów szczenięcych i do tej pory nic się w tej kwestii nie zmieniło. Ma nadzieję, że ich relacje będą takie jak niegdyś.
- Lokatt- przywódczyni Cieni. Thai uważa, że ta wilczyca bardzo dobrze sprawdza się w swojej roli. Na tą chwilę nie zdążyła się jeszcze na niej w żaden sposób zawieść przez co darzy ją szacunkiem oraz zaufaniem.
- Vune, Kune - bliźniacze rodzeństwo, dzięki któremu Thais, wreszcie odzyskała niewielką cząstkę utraconego dawno temu poczucia bezpieczeństwa. Podczas pierwszego spotkania, zaryzykowała i postanowiła im zaufać, jak dotąd nie żałuje podjętej wtedy decyzji. Beżowa czuje się już wyjątkowo swobodnie w towarzystwie tej dwójki, traktuje ich jak część swojej rodziny.

Neutralne
- Akasha - młody basiorek, który jest pod opieką Resefa. Thai uważa go za uroczego malca, jednak nie miała okazji poznać go bliżej.
- Izuki - nie miała z nim zbyt dużej styczności, lecz basior wydał jej się dość cichy. Zauważyła, że zazwyczaj woli trzymać się z boku, biernie przyglądając się aktualnym wydarzeniom.
- Konwaliowy Sen - niewidoma młoda wadera. Beżowa kojarzy ją tyko z widzenia i przez to nie ma jednoznacznie wyrobionej opinii na jej temat.
- Muuaji - ojciec. W dzieciństwie była do niego w jakimś stopniu przywiązana, mimo, iż nie poświęcał jej zbyt dużo uwagi. Z biegiem czasu zaczęła w końcu zauważać kim tak naprawdę jest - otruł jej matkę a swoją partnerkę, wygnał ją na pewną śmierć - po tym wydarzeniu wiedziała już z kim ma tak naprawdę do czynienia. Basior, którego kiedyś nazywała tatą, zaczął ją przerażać. Jednak los lubi płatać figle i co prawda basior ten nadal wzbudza w niej lekką trwogę, lecz teraz Thai ma nadzieję, że samiec ten stanie się dla niej nauczycielem, którego nie znalazła ani w matce - w której to pokładała wszystkie swoje nadzieje - ani w żadnym innym napotkanym do tej pory wilku.
- Naerys - młoda wadera, która razem z Melodią zaprowadziła ją oraz bliźnięta na tereny watahy znad jeziora. Nie zna jej jeszcze zbyt dobrze.
- Resef - basior początkowo nie dał się lubić, ze względu na swoje bezczelne zachowanie, jednak z biegiem czasu okazało się, że w gruncie rzeczy potrafi być całkiem miły. Można nawet powiedzieć, że żywi do niego pozytywne uczucia, choć nadal jak na razie momentami czuje się trochę niezręcznie w towarzystwie tego basiora.
- Zapomniana Melodia - wadera, którą beżowa napotkała razem z Vune i Kune w skupisku sekwoi. Niestety została uśmiercona przez jad żmij z wydm, gdy nie udało się dostarczyć odtrutki na czas. Nie znała jej zbyt dobrze, lecz dotknęło ją odejście czarnej - w końcu to między innymi właśnie dzięki niej jest teraz jednym z Cieni.
- Ve'nevri - odnaleziona po latach matka. Była dla Thai prawdziwym wzorem, chciała nawet być taka jak ona - to jednak do czasu. Kompletny brak uwagi ze strony rodzicielki, oraz cała masa rozczarowań, których beżowa przez nią doświadczyła, diametralnie zmieniły jej nastawienie do tej wilczycy. Nie chce już, aby szara była częścią jej życia.

Negatywne
- Drake - zdecydowanie nie przepada za tym basiorem. Uważa go za wyjątkowo lekkomyślnego i bezczelnego typa, którego ufność w stosunku do wszystkich z pozoru niewinnie prezentujących obcych, mogłaby doprowadzić do zguby niejedną watahę.
- Elodar, Lisseth, Maverick, Coranidev - przez ich bezceremonialne wtargnięcie, Thai została brutalnie zmuszona do ucieczki z terenów nory, którą w tamtym czasie zamieszkiwała, aby ratować życie. Co prawda prym wiódł Elodar, ale beżowa nie widzi aktualnie żadnej różnicy pomiędzy nim a całą resztą tej grupy.


Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 5
Zręczność: 10
Magia: 10
Ostatnio zmieniony wtorek 05 wrz 2017, 00:57 przez Thaisis, łącznie zmieniany 8 razy.
“The fact that I’m silent doesn’t mean I have nothing to say.”
~Jonathan Carroll

Thaisis

#2
Statystyki postaci:
Atak: 5
Zręczność: 25
Magia: 25

Posiadane umiejętności: Zamieć (Magia), Lecznicza aura (Magia), Zew natury (Magia), Krwawienie (Zręczność), Podwójny cios (Zręczność), Usprawnienie (Zręczność + Magia)

Wykonane zadania:
Coś na ząb (bażant) - 11.02.16 - 20 PD - link
Świeża Krew - 7.05.16 - 10 PD - link
Event "Vis Pacem, Para Bellum" - 13.05.16 - 55 PD - link
Event "Rozłam" - 30.09.16 - 35 PD - link
Zbieracz - 15.10.16 - 10 PD - link
Zbieracz - 17.12.16 - 10 PD - link
Zbieracz - 13.03.17 - 10 PD - link
Zbieracz - 17.04.17 - 10 PD - link
Event: "Prezent od Zajączka" - 17.04.17 - 25 PD - link
Zbieracz - 06.06.17 - 10 PD - link
Coś na ząb (mysz) - 18.06.17 - 15 PD - link
Loteria (wygrana PD) - 05.06.17 - 10 PD - link
Zbieracz - 23.07.17 - 10 PD - link
Spotkanie po latach - 10.08.17 - 15 PD - link
Zbieracz - 15.09.17 - 10 PD - link
Inicjacja - 15.09.17 - 15 PD - link

Suma punktów doświadczenia:
270 (poziom 2)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron