Evrett

#1
Evrett

Wiek
5 latWygląd


Evrett jest dość masywnym basiorem o futrze w odcieniach jasnego brązu, czerni oraz gdzieniegdzie szarości. Ma długie, lekko spiczaste uszy i oczy o jasnożółtych tęczówkach. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, lecz gdy przyjrzeć się uważniej, można dostrzec kilka blizn na lewym udzie, ledwo widocznych spod gęstej sierści basiora. Można tylko spekulować, skąd tak naprawdę się tam wzięły. Może to pozostałości po walce? A może po nieszczęśliwym wypadku? To niestety wie tylko Evrett.


Charakter

Większość twierdzi, że sprawia wrażenie nadzwyczaj spokojnego, obojętnego oraz trzymającego innych na dystans, lecz to nie do końca zgadza się z prawdą. Evrett jest osobnikiem nadzwyczaj ceniącym sobie ciszę i spokój lecz od czasu do czasu nie pogardzi też miłym towarzystwem. Często potrafi przez długie godziny leżeć, wsłuchując się jedynie w przyjemnie kojące odgłosy lasu, buszującej gdzieś dalej zwierzyny, a także wiatru - do tego typu posiedzeń brązowy preferuje okolice jezior oraz rzek, które w dużej mierze przypominają mu o rodzinnych stronach.
Basior zazwyczaj stara się działać rozważnie, lecz często przeszkadza mu w tym wrodzona ciekawość, oraz objawiająca się w najmniej spodziewanych - często jednie dla niego - przypadkach, ta bardziej porywcza część charakteru. Mimo to nader ceni sobie spokój - nie szuka bezsensownej zwady.
Nie brakuje mu także pewności siebie, uwielbia podróżować i odkrywać nowe, nieznane dotąd tereny. Przez lata nauczył się skutecznie wykorzystywać zdobytą w ten sposób wiedzę na swoją korzyść.
Jest typowym zbieraczem. Kolekcjonuje zioła w przekonaniu, że nigdy tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.


Historia

Szczenięce lata zleciały mu głównie na beztroskiej zabawie z rodzeństwem oraz poznawaniu świata. Z natury był bardzo ciekawskim stworzeniem, lubił znikać z oczu rodzicom i wybierać się na samotne wycieczki, przez co ci często musieli go szukać, niepewni tego, co tak naprawdę stało się z ich dzieckiem. Właśnie dlatego, gdy już zorientowali się na co stać małego, praktycznie nie spuszczali go z oka, pilnując aby nie oddalił się zanadto. To jednak nie przeszkadzało mu w snuciu opowieści o odległych, dzikich krainach oraz ekscytujących wyprawach, którymi to często zabawiał swoje dwie siostry.
Tak mijały lata, a Evrett czuł się coraz bardziej przytłoczony rutyną codzienności. W końcu, gdy osiągnął odpowiedni wiek, opuścił rodzinę i wybrał się w samotną, niekończącą się podróż w poszukiwaniu własnego miejsca. Z czasem zauważył, że podróże nie męczą go, lecz dodają sił. Było dokładnie tak jak w jego starych historiach. Robił to na co miał ochotę, odkrywał nowe, zapierające dech w piersiach miejsca.
Podczas tych paru ładnych lat miało miejsce także wiele zdarzeń o których brązowy nie lubi wspominać, pytania na ten temat zazwyczaj zbywa, udziela szczątkowych odpowiedzi lub po prostu daje do zrozumienia, że nie chce na ten temat rozmawiać. Kto wie, może jeszcze kiedyś przed kimś się otworzy i opowie to co leży mu na sercu?
Odkryte kawałki historii:
x ?
x Przez długi czas podróżował z dwójką innych wilków, z których jeden w końcu oznajmił, że jest już zmęczony i ma zamiar porzucić życie, które do tej pory prowadzili. Nie planowali się jednak rozdzielać, pozostała dwójka także zdecydowała się spróbować smaku stateczności. Mijały miesiące, a Evretta coraz bardziej przytłaczała rutyna - zupełnie jak kiedyś... dobrze wiedział do czego to prowadzi. Próbował jednak z tym walczyć, co początkowo wychodziło w miarę dobrze - do czasu następnego polowania. Byli zmuszeni wyruszyć za zwierzyna dużo dalej niż zwykle... cóż, od tamtego czasu, brązowy często znikał, czasem nawet na ładnych kilka dni. Wracał na chwilę i później znowu wyruszał, sobie tylko znaną drogą. Nie, nie miał najmniejszego zamiaru ich zostawić - przynajmniej nie do końca z własnej woli ...
x ?
x Brał udział w starciu watah, około rok przed przybyciem do Konkordii. Dwa stada, żadne z nich nie było mu jakoś wyjątkowo bliskie, lecz pewni jego członkowie już tak. Jego obowiązkiem było bronić zarówno ich, jak i grupy w której zdecydowali się pozostać. Było jednak coś jeszcze. Coś o wiele ważniejszego.
x ?
W trakcie swojej długiej wędrówki, natrafił na urokliwe ziemie Konkordii, szczególnie atrakcyjne ze względu na bogactwo w różnego rodzaju rośliny i zioła. Tak właśnie znalazł się tutaj.

Kariera
Basior woli raczej trzymać się w cieniu, nie w głowie mu władza - do szczęścia potrzebuje jedynie spokoju.
... > Samotny wilk > Członek Przebłysku Jutra > ...Rodzina

Matka - Indrani
Ojciec - Sage
Rodzeństwo z miotu:
Siostry: Jioni, AlfajiriRelacje

Pozytywne
Gwiezdna Burza - niesamowicie rozbrajająca młoda wadera napotkana na łące nad jeziorem, która przeciągnęła go przez pół Konkordii aż do swojej rodzinnej jamy, dzięki czemu wziął udział w utworzeniu Przebłysku Jutra.
Lotar - Przywódca Przebłysku. Mimo początkowej niechęci, Evrett zdążył się już do niego przekonać ... przynajmniej w pewnym stopniu. Przez to w jaki sposób zwracają się do niego szczeniaki Malakaia i Sharan, brązowy uważa, że jest on bratem Białofutrego.
Echo Przeznaczenia - Po raz pierwszy zamienił z nią kilka słów po ataku rogatego bóstwa na stado jej wujka - sympatyczna młoda wadera.
Sharan - To właśnie ją jako pierwszą dane mu było spotkać, po wkroczeniu na przyszłe ziemie Przebłysku. Troskliwa i rozważna matka - właśnie za taką ją uważa.
Vermin

Neutralne
Malakai - Nie jest w stanie powiedzieć wiele na jego temat.
Naerys - członkini Cieni, napotkana na Łące nad jeziorem. Na tą chwilę nie ma na jej temat konkretnie wyrobionego zdania.
Konwaliowy Sen - jw
Keiran - jw
Neresha
Rhiamon
Rosa
Negatywne


Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 15
Zręczność: 10
Magia: 0
Ostatnio zmieniony niedziela 22 sty 2017, 18:08 przez Evrett, łącznie zmieniany 8 razy.
“If you don’t know exactly where you’re going, how will you know when you get there?”
~Steve Maraboli

Evrett

#2
Statystyki postaci:
Atak: 50
Zręczność: 35
Magia: 0

Posiadane umiejętności: Wściekłość (Atak), Poświęcenie (Atak), Krwawienie (Zręczność), Podwójny cios (Zręczność), Przytrzymanie (Atak+Zręczność), Szarża (Atak), Furia (Atak), Prowokacja (Atak + Zręczność)

Wykonane zadania:
Zbieracz - 23.12.15 - 10 PD - link
Świeża krew - 21.02.16 - 10 PD - link
Zbieracz - 29.03.16 - 10 PD - link
Event "Vis Pacem, Para Bellum" - 13.05.16 - 45 PD - link
Zbieracz - 27.05.16 - 10 PD - link
Coś na ząb (bażant) - 27.05.16 - 20 PD - link
Inicjacja - 12.07.16 - 15 PD - link
Coś na ząb (niedźwiedź) - 24.07.16 - 65 PD - link
Zbieracz - 25.08.16 - 10 PD - link
Coś na ząb (nornica) - 24.08.16 - 15 PD - link
Zbieracz - 5.09.16 - 10 PD - link
Coś na ząb (jeleń) - 07.10.16 - 35 PD - link
Zbieracz - 15.10.16 - 10 PD - link
Zbieracz - 4.12.16 - 10 PD - link
Coś na ząb (dzik) - 9.01.17 - 45 PD - link
Zbieracz - 01.02.17 - 10 PD - link
Alchemik (Świt wiedzy) - 08.02.17 - 20 PD - link
Zbieracz - 5.03.17 - 10 PD - link
Coś na ząb (jeleń) - 14.03.17 - 35 PD - link
Alchemik (Łyk spokoju) - 31.03.17 - 20 PD - link
Zbieracz - 05.04.17 - 10 PD - link
Event: "Prezent od Zajączka" - 16.04.17 - 25 PD - link
Zbieracz - 05.05.17 - 10 PD - link
Zbieracz - 06.06.17 - 10 PD - link
Alchemik (Sokole oko) - 30.06.17 - 15 PD - link
Zbieracz - 08.07.17 - 10 PD - link
Samozwańczy medyk - 10.08.17 - 10 PD - link
Spotkanie po latach - 10.08.17 - 15 PD - link
Zbieracz - 10.08.17 - 10 PD - link
Alchemik (Niedźwiedzi węch) - 14.08.17 - 15 PD - link
Coś na ząb (kozica) - 23.08.17 - 30 PD - link
Zbieracz - 10.09.17 - 10 PD - link
Samozwańczy medyk - 10.09.17 - 10 PD - link

Suma punktów doświadczenia:
595 (poziom 4)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron