Sinhardin

#1
Sinhardin
Sinha, Sinh, Sin ( tak nazywała go Sharan, nikt inny nie zna tego zdrobnienia), Biały Lew

Wiek
7 lat
Wygląd

Natura obdarzyła tego basiora ogromnym wzrostem. Jest znacznie większy niż typowy wilk, a ten efekt potęguje jeszcze jego futro. Jest ono całe śnieżnobiałe, gęste oraz niesamowicie gładkie, miękkie - i zawsze napuszone. Połowa Sinhardina to właśnie jego futro, dodające mu wielkości i majestatu - stąd też pochodzi przezwisko Biały Lew. Nie chadza ze zbyt wielką gracją, ba, on wręcz sunie po ziemi, zaczepiają futrem o wszystko co się da i służąc światu jako Wielka Szczotka. Jedyną - oprócz futra - ciekawą w nim rzeczą są oczy. Prawe ma barwę nieba, lewe zaś kolor miedzi. To właśnie ten odmienny kolor tęczówek, tak często w ostatnich dniach przepełnionych smutkiem sprawia, że Sinh wyróżnia się wśród tysięcy białych wilków.Charakter

Basior ten szczyci się olbrzymim wewnętrznym spokojem. Bardzo trudno wyprowadzić go z równowagi. Nie jest jednak nieczuły - emocje nim targające często są silniejsze niż u typowego wilka. Po prostu stara się ich nie okazywać. Dba o to, by wszyscy go lubili albo chociaż tolerowali. Stara się nie robić sobie wrogów. Niezbyt lubi przemoc,, ale nie będzie się wahał walczyć, gdy coś zagrozi temu, co kocha. Jego dżentelmeńskie zapędy często nie podobają się silnym i niezależnym waderom. Uważa, że tak na prawdę wszystkie kobiety są słabymi istotkami, potrzebującymi silnego, męskiego obrońcy, jakim stara się być. Jest bardzo wrażliwy na krzywdę innych i nie potrafi usiedzieć w miejscu, gdy coś się komuś dzieje. To wszystko sprawia, że jest wyjątkowo naiwny i zagubiony. Bardzo łatwo jest go oszukać i wykorzystać albo zranić, gdyż chętnie opowiada historię swojego życia, mając nadzieję, że ktoś mu pomoże.Historia

Większość wspomnień dotyczących wczesnego dzieciństwa tonie w mroku niepamięci. Sinh pamięta jedynie to, że był najstarszy z miotu i zawsze łączyła go szczególna więź z Sharan, jego malutką siostrzyczką. Zawsze ją bronił, to w jego futro wtulała mordkę, gdy coś jej nie wychodziło. Strzegł jej oka w głowie i był wręcz synonimem do słowa"dobry brat". Oddawał zawsze jej najlepsze kąski mięsa i starał się - najlepiej jak potrafił - zastąpić jej utraconą matkę. W końcu jednak przyszło im się rozdzielić. To wydarzenie Sinh wspomina z bólem. Nie było mu łatwo, długo też odchorowywał tę podjętą decyzję.

Po roku tułaczki, gdy miał już pięć lat, spotkał pewną waderę. Poczuł wtedy po raz pierwszy ukłucie w sercu i zrozumiał, że się zakochał. Ona z początku była nieufna i wiele wody upłynęło w rzeczce przepływającej przez lasek w którym się poznali, zanim odwzajemniła uczucie basiora. Ona była delikatna jak niewinna róża, on stanowczy i mocny jak dąb. On nie okazywał zbytnio emocji, ona cieszyła się z wszystkiego. On był olbrzymi, ona malutka. Owocem tego związku chodzących przeciwieństw był jeden szczeniak. Oczko w głowie rodziców, pierworodne i najdroższe dziecko.

Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Któregoś dnia napadły na nich wilki. Sinha jest pewny, że w niczym im nie zawinił. One po prostu były szalone. Walczył jak lew broniąc swojej rodziny, kiedy żona wraz z dzieckiem uciekali w bezpieczne miejsce. Przegrał haniebnie. Jakby tego mało, przywódczyni tych szalonych wilków zadrwiła z niego, wyjawiając mu swoje imię. Dzierzba. A potem odeszła, śmiejąc się głośno, za nic mając własne bezpieczeństwo.

W końcu, po miesiącach poszukiwań żony i dziecka, los przywiódł go tutaj. Czy wreszcie uda mu się odnaleźć utraconą rodzinę?
Kariera
Jego jedynym celem jest odnalezienie spokojnego, bezpiecznego domu. Nie dba o swoją karierę, jest mu obojętne, jaka będzie jego rola. Ma jednak spore zadatki na łowcę.
Samotny wilk > ...Rodzina

Żona i dziecko prawdopodobnie martwe, tak samo jak ojciec i matka. Siostra i brat chyba żyją, ale Sinh nie ma z nimi kontaktu.Relacje
Pozytywne
- Sharan - jego malutka, kochana siostrzyczka
- Partnerka i jedyne dziecko - kochał ich nad życie. Niestety, są już przeszłością.
Neutralne
-
-
Negatywne
- Dzierzba i jej Splamieni - zabiła mu rodzinę. Nigdy jej tego nie wybaczy.
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 15
Zręczność: 10
Magia: 0
I'm ready to go, I’m ready to go
Can't do it alone, can’t do it alone
I’m ready to run through the heat of the sun
Can’t do it alone, can't do it alone


Obrazek

theme

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron